פרופ' חנן גוזנר גור

ברצוני לשתף את הקהל בנסיון המוצלח מאד שיש לנו עם רולטור טופרו טרויה המיובא על די פולקו מדיקל.

לפני 3 שנים חיפשנו רולטור עבור אשתי שבשל מחלה היא מתקשה בהליכה ויציבה. לאחר שבחנו מספר דגמים במוצעים ביד שרה ובחנויות המיוחדות לכך, התמזל מזלנו וחבר המליץ לנו על הרולטור טופרו.  מאז הוא משרת את אשתי ואותנו, נאמנה. זהו רולטור העולה בכמה דרגות על כל הרולטורים האחרים, הן מבחינת העיצוב, הקלות במשקל וקיפול, החוזק הגמישות, ביצועי ההליכה במישור ובמדרגות. הרולטור הזה איפשר לאשתי חופש תנועה למרחקים קצרים כולל קניות עצמאיות בסופר, בשוק וכמובן עזר לנו מאד בטיולים, כולל בחו"ל.

לאחר 3 שנים, נזקקה אשתי לעזרה הולכת וגוברת למרחקים קצרים.  התלבטנו. האם זה הזמן לכסא גלגלים? או לקלנועית? זה מעבר ושינוי דרמטי גם פסיכולוגי לכל מי שיש לו עדיין יכולת הליכה אפילו מוגבלת.  הפיתרון היחיד!!! הקיים הנו רולטור ROLLZ תוצרת הולנד  שמשלב רולטור עם כסא תקני, לפי תקני הולנד לכסא. תוך שניות אתה הופך את הרולטור לכסא וההפך. זה הפתרון האידיאלי למי שיכול ההליכה גבולית אבל עדיין רוצה לשמרה ברולטור ומאידך נאלץ להעזר בבן או בת הזוג לדחיפה בכסא למרחקים קצרים- בינוניים.

רכשנו את ה ROLLZ לפני כחודשיים הוא שינה את חיינו למשל בביקור במוזיאון תל אביב יכולנו לשלב עצמאות חלקית בסיור בין התמונות ובעת עייפות, מייד יכולתי להסב את הרולטור לכסא נוח ובטוח אותו דחפתי  מאות מטרים.

אני מקווה שימצאו פתרונות משולבים כאלה כולל ממונעים גם בעתיד וביינתיים אני מודה לחברת פולקו על יבוא שני מוצרי האיכות הללו. הם שווים כל שקל.

 

בברכה

 

פרופ' חנן גוזנר גור

סגירת תפריט
Call Now Button
Loading...
לוגו של וואטסאפ זמינים גם בוואטסאפ
דילוג לתוכן