סל קניות (0)
לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.
תפריט ראשי
לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.
משלוח חינם לכל הארץ בכל הזמנה מעל 500 ₪ *לא כולל ריהוט

כיצד משמש קומודה בעלי מוגבלויות?

נכים ובעלי מוגבלות בתנועה ובניידות מתמודדים עם קשיים רבים, אחד מהם הוא הקושי להשתמש בשירותים ככל אדם רגיל. וכאשר ישנו קושי להתיישב ולקום לבד, או לחלופין להתנקות, מומלץ להנגיש את השירותים עם האביזרים המתאימים.

כיסאות קומודה הם אחד הפתרונות הקיימים, כאשר הם נחלקים לשני סוגים עיקריים: כסאות קומודה קלי משקל שמתקפלים כשאינם נמצאים בשימוש, או כסאות קומודה שכוללים כמה תכונות במוצר אחד, אותם אפשר להציב לצד המיטה כשירותים ניידים עצמאיים, להשתמש בהם מעל האסלה כהגבהה, הם יכולים לתפקד כמסגרת לשירותים וגם כמושבי מקלחת אם הם עמידים בפני מים.

גם הכסאות היותר משוכללים כוללים דגמים שיכולים להתקפל, אך יש לקחת בחשבון שהם גדולים, כבדים ומסיבים יותר בזכות כל התכונות והפונקציות המתקדמות שלהם.

 

מה התועלות של קומודה?

 

אם אתם מטפלים בהורים קשישים או בבעלי מוגבלות תנועה וניידות, הקומודה יכולה להפחית במידה ניכרת את בריחת השתן ולעזור להם להתפנות בצורה נוחה. כאשר הקומודה מתאימה בגובהה למשתמשים היא יכולה לעזור המון ולהקל במידה רבה על איכות החיים של נכים ובעלי מוגבלויות. לקומודה יש יתרון נוסף והוא הדיסקרטיות. ישנם דגמים שמעוצבים ככסא לכל עניין ודבר ואפשר להציב אותם בחדר, לצד המיטה, בשירותים, בזמן הרחצה, ולהשתמש בהם בעת הצורך. בנוסף אפשר להתאים אותם לגובה, להסיר ולנקות את הריפודים וליהנות מהנוחות והיעילות שהם מציעים.

 

איך משתמשים?

 

בקומודה כדאי להשתמש כאשר לא ניתן ללכת לשירותים לבד או להשתמש בהם בבטחה. באמצעות הקומודה לא צריך אפילו להגיע עד לשירותים, אפשר להתפנות בצורה דיסקרטית גם ליד המיטה. כדי שהשימוש יהיה כמה שיותר יעיל עליכם להתאים את הקומודה לגובה האדם ולצרכיו המיוחדים. כך למשל אם מדובר באדם כבד משקל, מומלץ לבחור בקומודה לכבדי משקל שמעוצבת לעמוד בעומסי משקל יותר כבדים.

 

מתי קומודה תהיה הבחירה הטובה ביותר?

 

אם אתם מטפלים בהורים מבוגרים, או לחלופין באנשים שסובלים ממוגבלות בתנועה ובניידות, עליכם להחליט באיזה פתרון לאסלה להשתמש. יש סוגים שונים של פתרונות לאסלה, החל בהגבהה לאסלה, דרך מסגרת תומכת ועד קומודה. קומודה יכולה להקל מאוד אם קיימת בעיה להגיע לשירותים באופן עצמאי, ישנם דגמים שמגיעים עם משענת לידיים אשר יקלו המון על אנשים שמתקשים לשמור על שיווי המשקל שלהם בעצמם, להתנייד, לראות או לקום ולשבת.

את הקומודה אפשר לכוון לגובה המשתמשים, אלו כסאות מאוד יציבים כך שהם מעניקים המון תמיכה וביטחון ומאפשרים לשבת בנוחות מבלי הסיכון לנפילות או לאיבוד שיווי משקל בעת הישיבה. בנוסף הם מגיעים בטווח רחב של מחירים ועם פונקציות שונות ומגוונות לבחירה וישנם דגמים שיכולים לשמש אתכם גם בזמן המקלחת.

 

סוגים שונים של כסאות קומודה

 

בפולקו אפשר למצוא דגמים שונים של כסאות קומודה, ביניהם:

  • כסא קומודה לשירותים אלומיניום מתקפל דגם שימושי המאפשר לעשות צרכים בנחת, כאשר הכסא נמצא לידי המיטה. הוא מתקפל כך שניתן להניח אותו בצד כאשר לא נמצא בשימוש ולנקות אותו ממש בקלות.
  • קומודה לכבדי משקל בעוד שהכסא הקודם מתאים לאדם במשקל של עד 100 ק”ג, כסא זה יתאים למשקל של עד 300 ק”ג. הוא מגיע עם מושב מרופד הכולל סיר לילה מתחתיו וניתן להתאים אותו לגובה.
  • כסא רחצה קומודה כסא רחצה ושירותים הכולל שלוש פונקציות חכמות במוצר אחד. כרית המושב מסתירה את הסיר הנשלף. לסיר יש מכסה אוטומטי שננעל כאשר מרימים אותו, וניתן לכוון אותו לשימוש יותר נוח. הכסא מספק אחיזה טובה בכל המשטחים.

הצוות של פולקו ישמח לעזור לכם למצוא את הפתרון הטוב והמתאים ביותר בהתאם לצרכים מיוחדים ותקציב.

צרו קשר

    דלג לתוכן
    הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.