סל קניות (0)
לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.
תפריט ראשי
לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.
משלוח חינם לכל הארץ בכל הזמנה מעל 500 ₪ *לא כולל ריהוט

פתרונות לאסלה עבור נכים

השימוש בשירותים כאשר סובלים מנכות אינו תמיד פשוט ויש הרבה היבטים שצריך לקחת בחשבון. מה גם שזה עשוי להיות מעט מביך לבקש עזרה מאחרים ורוב הנכים היו מעדיפים להשתמש בשירותים באופן עצמאי. למרבה המזל יש מבחר של פתרונות לאסלה עבור נכים, שמטרתם היא להפוך את החלל להרבה יותר מותאם ונגיש. פתרונות אלו מבורכים כי הם מאפשרים לאנשים עם מוגבלות בתנועה ובניידות לחיות חיים עצמאיים יותר, ולהזדקק לפחות עזרה בזמן שמתפנים.

 

התאמת פתרונות אסלה באופן אישי

 

נכים ואנשים שסובלים ממוגבלויות כאלו ואחרות מתמודדים עם ליקויים שונים, כאשר לכל אדם יהיו צרכים אחרים בעת השימוש בשירותים. יש אנשים שיזדקקו לעזרה כדי לשמור על היגיינה טובה יותר, בעוד שאחרים יצטרכו עזרה ותמיכה פיזית כאשר הם מתיישבים ומתרוממים מהאסלה. כתוצאה מכך כיום קיימים פתרונות איכותיים שנועדו להקל על נכים ובעלי מוגבלויות בעת השימוש בשירותים, בהתאמה לכל צורך ודרישה.

 

אילו פתרונות ישנם?

 

יש כל מיני פתרונות לאסלה עבור נכים שאתם יכולים לשקול, אם תרצו להתאים את החלל באופן אישי ובצורה מיטבית, ביניהם:

  • מסגרות קימה לשירותים מסגרות קימה לשירותים ממוקמות סביב האסלה ומעניקות תמיכה ותחושה של יציבות בעת הישיבה או הקימה מהאסלה. מסגרות אלו מיוצרות מחומרים חזקים ועמידים כמו למשל פלדה או אלומיניום, ישנם דגמים אשר מקבעים לקיר, בעוד שאחרים עומדים באופן עצמאי.
  • הגבהה לאסלהמושב מוגבה יעזור לנכים לתמרן יותר טוב בעת השימוש בשירותים, במיוחד כאשר קיים קושי לקום מהאסלה. ישנם דגמים רבים של מושבי הגבהה לאסלה, חלקם מרופדים ונוחים, אחרים כוללים ידיות תמיכה ורובם משתלבים בצורה טובה על כל מושב שירותים סטנדרטי. קיים פתרון של הגבהה קבועה לאסלה לצד הגבהה עם חיבור מהיר (עם ידיות ובלי), וניתן אפילו למצוא הגבהה לאסלה חשמלית.
  • קומודות קומודה אולי נראית כמו כסא רגיל, אבל בפועל זהו כסא שירותים נוח ודיסקרטי המתאים גם לרחצה, או כהגבהה מעל האסלה. למרות שישנם דגמים שונים של קומודות לבחור מהם, העיקרון זהה: המושב של הקומודה מתרומם ומתחתיו ישנו סיר נשלף עם מכסה מאובטח. כסא הקומודה כולל ריפוד קל להסרה ועמיד שאינו מתבלה בעת המגע עם מים וקל להסרה וניקוי. בנוסף יש גם רגליות רכות שמספקות אחיזה טובה על כל משטח.
  • בידה עבור אנשים שמתקשים לנקות את עצמם לאחר השימוש בשירותים, בידה יכול לספק פתרון מושלם, והוא מציע דרך פשוטה להישאר נקיים במינימום התעסקות. את הבידה מתקינים בתוך השירותים או לצדם, תלוי בדגם, והשימוש בהם מאוד קל ופשוט.

אל תהססו פתרונות לאסלה יכולים לשפר את איכות החיים במידה משמעותית!

 

נכים ואנשים עם מוגבלות תנועה מרגישים מעט נבוכים לבקש עזרה כאשר הם הולכים לשירותים, וכמו כולם, הם רוצים לשמור על פרטיות ועצמאות. בדיוק בשביל מטרה זו קיימים פתרונות לאסלה ומוצרים שיעזרו להם לשמור על עצמם ועל עצמאותם במקביל, יאפשרו להם להתפנות בצורה כמה שיותר בטוחה ונינוחה ויסייעו להם לחיות את חייהם בדרך שתגרום להם להרגיש הכי טוב עם עצמם. פתרונות לשירותים הם עזרים יעילים לכל עניין ודבר ובפולקו אפשר למצוא מגוון רחב של אפשרויות עבור כל מטרה או דרישה. את הפתרונות אפשר גם להתאים באופן אישי וכך להנגיש את החלל ולהפוך את השימוש בו לכמה שיותר פשוט והכי נוח שרק אפשר.

צרו קשר

    דלג לתוכן
    הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.